Startline

Whistler 50 Relay & Ultra

Whistler, BC - October 16, 2021

Event Place Gun Time Race # Name City Division Place/Gender Place/Division
Ultra 1/33 3:36:23 2040 TIAN, Shan Fu Burnaby, BC M-OPEN 1/26 1/12
Ultra 2/33 3:57:26 2039 STEPHENS, Dave Vancouver, BC M-MASTER 2/26 1/14
Ultra 3/33 4:05:54 2018 HENDRY, Colin Burnaby, BC M-MASTER 3/26 2/14
Ultra 4/33 4:15:51 2029 POBURKO, Anton Delta, BC M-OPEN 4/26 2/12
Ultra 5/33 4:15:58 2005 BRIDSON, Jonathan Richmond, BC M-OPEN 5/26 3/12
Ultra 6/33 4:24:36 2042 WOODSIDE, Alicia Squamish, BC F-OPEN 1/7 1/3
Ultra 7/33 4:39:52 2017 HEILIGER, Mike North Vancouver, BC M-MASTER 6/26 3/14
Ultra 8/33 4:41:20 2009 CASKIE, Carolyn North Vancouver, BC F-OPEN 2/7 2/3
Ultra 9/33 4:44:05 2015 FRIESEN, Jonathan Abbotsford, BC M-OPEN 7/26 4/12
Ultra 10/33 4:47:28 2026 MCKINNON, Nathan Pitt Meadows, BC M-MASTER 8/26 4/14
Ultra 11/33 4:48:19 2021 JENNE, Zachary Revelstoke, BC M-OPEN 9/26 5/12
Ultra 12/33 4:58:39 2006 BUCHHOLZ, Jacques Maple Ridge, BC M-OPEN 10/26 6/12
Ultra 13/33 5:00:13 2028 PARKS, Keith Surrey, BC M-MASTER 11/26 5/14
Ultra 14/33 5:00:47 2041 TITTLER, Konrad Whistler, BC M-OPEN 12/26 7/12
Ultra 15/33 5:04:39 2032 PRIEST, Jack Whistler, BC M-OPEN 13/26 8/12
Ultra 16/33 5:11:34 2003 BACHMANN, Andy Pitt Meadows, BC M-MASTER 14/26 6/14
Ultra 17/33 5:27:57 2033 ROBBINS, Barry Calgary, AB M-MASTER 15/26 7/14
Ultra 18/33 5:28:26 2023 KORBELY, Janice Coquitlam, BC F-MASTER 3/7 1/4
Ultra 19/33 5:35:26 2014 FINKEL, Daniel West Vancouver, BC M-MASTER 16/26 8/14
Ultra 20/33 5:42:41 2002 ARONICA, Oliver North Vancouver, BC M-MASTER 17/26 9/14
Ultra 21/33 5:45:51 2007 CAI, Christina Burnaby, BC F-MASTER 4/7 2/4
Ultra 22/33 5:46:46 2019 HUGHES, Steven Gibsons, BC M-OPEN 18/26 9/12
Ultra 23/33 5:47:18 2012 DOWELL, Carl Maple Ridge, BC M-OPEN 19/26 10/12
Ultra 24/33 5:53:50 2031 POVAH, Lyle Vancouver, BC M-MASTER 20/26 10/14
Ultra 25/33 5:56:41 2016 GREEN, Janet Courtenay, BC F-MASTER 5/7 3/4
Ultra 26/33 5:57:44 2037 SEKORA, Brennan North Vancouver, BC M-MASTER 21/26 11/14
Ultra 27/33 5:58:21 2010 COONEY, Rick Sechelt, BC M-MASTER 22/26 12/14
Ultra 28/33 6:00:13 2011 DE SWARDT, John West Vancouver, BC M-MASTER 23/26 13/14
Ultra 29/33 6:06:30 2008 CARR, Ted Anmore, BC M-OPEN 24/26 11/12
Ultra 30/33 6:10:28 2027 MILNER, Charles Vancouver, BC M-MASTER 25/26 14/14
Ultra 31/33 6:33:05 2024 LUM, Ida North Vancouver, BC F-MASTER 6/7 4/4
Ultra 32/33 6:33:25 2013 DRAGIC, Kerri West Kelowna, BC F-OPEN 7/7 3/3
Ultra 33/33 6:52:44 2036 SCOTT, Kyle Coquitlam, BC M-OPEN 26/26 12/12
Ultra 2009 CASKIE, Carolyn North Vancouver, BC F-OPEN    
Ultra 2025 MARTIN, Kristopher Port Coquitlam, BC M-MASTER    
Ultra 2004 BISSONNETTE, Daniel Anmore, BC M-OPEN    
Ultra 2034 ROUFOSSE, Roger Surrey, BC M-MASTER